“2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Lidya Bilişim Hizmetleri, 2010 yılında tüm ekibi ile internet ve yazılıma yoğunlaşmıştır. Firmamız, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir.
Lidya Bilişim, hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosunu sürekli olarak geliştirmektedir. Tüm ekibimiz mesleki ve kişisel kariyerlerini olumlu yönde etkileyecek eğitimler almaktadır.
Değişen teknoloji, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Lidya Bilişim de her geçen gün hizmetlerine dönem şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Üretilen yenilikçi ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunurken; minimum maliyet sağlanması ve süre konusunda son derece titizlik gösterilmektedir.
Firmamız,  Müşterilerine en iyiyi sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilmiştir, Dama Bilişim, “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu kurulduğu günden bugüne çalıştığı hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde, iş disiplini ve güvene dayalı iş birliği yatmaktadır.
Lidya Bilişim olarak vizyonumuz; “Bilişim teknolojilerinin bilgi birikimi ile deneyimini harmanlayıp, profesyonel internet sitelerini firmanıza en uygun yazılımsal çözümlerle sunarak; günün teknolojisine ayak uydurmanıza yardımcı olmak”tır.”
Ayvalık Web Tasarım,ayvalık web sitesi

Leave A Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.